Emotsioonide regulatsiooni koolitus

Eesmärk: 

Koolituse eesmärkideks on:

  • õpetada koolitusel osalenutele emotsioonide regulatsiooni teooriat;
  • demonstreerida koolitusel osalenule mõtlemise rolli emotsioonide tekkel ja kogemisel;
  • suurendada osalenute ressursse negatiivsete emotsioonidega toimetulemiseks;
  • õpetada osalenutele kuidas rohkem positiivseid emotsioone kogeda.

Sihtgrupp: 

Kõigile huvitunutele.

Põhilised õpiväljundid:
Teab emotsioonide regulatsiooni perekondi; teadvustab mõtlemise olulisust emotsioonide tekkel; oskab vähemalt 3 emotsiooni regulatsiooni strateegiat.

Koolituse kestvus on 8 akadeemilist tundi. Oleme paindlikud koolituse sisu ja koolituse kestvuse osas.

Vaata õppekava

PS! Koolitust on võimalik tellida ka videosilla vahendusel (Zoom, Skype) läbi viidava veebikoolitusena. Samuti on koolitus saadaval inglise keeles.

Miks tellida koolitus just meilt?

Meie koolitused teeb eriliseks järgmised aspektid. Esiteks on kõik meie lähenemised teaduspõhised, mis tähendab, et meie koolitused sisaldavad teadusmaailma uusimaid psühholoogilis avastusi. Teaduspõhisuse tagamiseks teeme koostoööd ka Tartu Ülikooliga. Teiseks lähtume me koolitusi planeerides alati konkreetse ettevõtte vajadustega. Näiteks uurime enne koolituse läbiviimist, mis on konkreetse ettevõtte valdkonna töös murekohad ning koostame koolituse probleemseid aspekte arvesse võttes. Kolmandaks eristume me selle poolest, et meie pakutud koolitused on kogemuspõhised. Kogemuspõhisus tähendab, et kõik koolitusel osalenud töötajad lahkuvad koolituselt praktiliste oskustega oma töökeskkonnas paremini toime tulemiseks. Samuti oleme erinevalt paljudest konkurentidest koolitajatena psühholoogia kõrgharidusega. 

Lisateenused

1. Kovisioon: Kujutab endast juhendatud grupiarutelu. Kovisiooni käigus valitakse hääletuse abil grupi poolt välja üks töökeskkonnas esinev probleemne juhtum ning hakatakse sellele seejärel lahendusi leidma. Juhtumi ühisel analüüsimisel saavad osalejad jagada oma kogemusi, mõtteid ja nõuandeid sarnastes olukordades tulevikus paremini toime tulemiseks. Kovisioon kestvus on 1,5h ja grupi maksimaalne suurus 10 inimest.

Küsi personaalset pakkumist!