Enesekehtestamise koolitus

Enesekehtestamine tähendab kindlalt enese huvide eest seisvat ning samas suhtlemispartnerit arvestavat käitumisviisi (Krips, 2002).

Enesekehtestamisoskused on vajalikud nii töö- kui ka eraelus. Koolituse käigus õpetame erinevaid enesekehtestamisvõtteid, sealhulgas näiteks enesekehtestava sõnumi koostamist, et end suhtlusolukordades kindlamana tunda. Räägime erinevatest suhtlusstiilidest (agressiivne, alistuv, passiiv-agressiivne ja kehtestav). Arutlusele tuleb ka tagasiside jagamine, vastuvõtmine ning konfliktsed situatsioonid. 

Oskus ja julgus ennast kehtestada on vajalik nii töö- kui ka eraelus. Koolituse käigus tutvustame erinevaid võtteid, kuidas ennast kehtestada ning oma soove ja arvamust avaldada nii, et suhtluspartneriga säiliks edaspidi hea läbikäimine. 

Sihtgrupp: Teenindav personal; meeskonnas töötavad töökollektiivid

PS! Koolitust on võimalik tellida ka videosilla vahendusel (Zoom, Skype) läbi viidava veebikoolitusena. Samuti on koolitus saadaval inglise keeles.

Miks tellida koolitus just meilt?

Meie koolitused teeb eriliseks järgmised aspektid. Esiteks on kõik meie lähenemised teaduspõhised, mis tähendab, et meie koolitused sisaldavad teadusmaailma uusimaid psühholoogilisi avastusi. Teaduspõhisuse tagamiseks teeme koostoööd ka Tartu Ülikooliga. Teiseks lähtume me koolitusi planeerides alati konkreetse ettevõtte vajadustega. Näiteks uurime enne koolituse läbiviimist, mis on konkreetse ettevõtte valdkonna töös murekohad ning koostame koolituse probleemseid aspekte arvesse võttes. Kolmandaks eristume me selle poolest, et meie pakutud koolitused on kogemuspõhised. Kogemuspõhisus tähendab, et kõik koolitusel osalenud töötajad lahkuvad koolituselt praktiliste oskustega oma töökeskkonnas paremini toime tulemiseks. Samuti oleme erinevalt paljudest konkurentidest koolitajatena psühholoogia kõrgharidusega. 

Lisateenused

1. Kovisioon: Kujutab endast juhendatud grupiarutelu. Kovisiooni käigus valitakse hääletuse abil grupi poolt välja üks töökeskkonnas esinev probleemne juhtum ning hakatakse sellele seejärel lahendusi leidma. Juhtumi ühisel analüüsimisel saavad osalejad jagada oma kogemusi, mõtteid ja nõuandeid sarnastes olukordades tulevikus paremini toime tulemiseks. Kovisioon kestvus on 1,5h ja grupi maksimaalne suurus 10 inimest.

Küsi personaalset pakkumist!