Suhtlemiskoolitus

Tegeleme edukaks suhtlemiseks vajaminevate oskustega nagu aktiivne kuulamine, peegeldamine, tagasisidestamine ja toetamine. Töö iseloom ja keskkond esitavad töötajatele erinevaid nõudmisi suhtlemisoskustes ja eneseväljenduses, mistõttu saame koolituskava koostada just Teie soovidele ja vajadustele vastavalt. Koolituse käigus on igaühel võimalik testida enda suhtlejatüüpi. Käsitleme ka konflikti olemust ja selles navigeerimist.

Sihtgrupp: Teenindav tööpersonal; suuremad ja väiksemad töökollektiivid

Miks tellida koolitus just meilt?

Meie koolitused teeb eriliseks järgmised aspektid. Esiteks on kõik meie lähenemised teaduspõhised, mis tähendab, et meie koolitused sisaldavad teadusmaailma uusimaid psühholoogilisi avastusi. Teaduspõhisuse tagamiseks teeme koostoööd ka Tartu Ülikooliga. Teiseks lähtume me koolitusi planeerides alati konkreetse ettevõtte vajadustega. Näiteks uurime enne koolituse läbiviimist, mis on konkreetse ettevõtte valdkonna töös murekohad ning koostame koolituse probleemseid aspekte arvesse võttes. Kolmandaks eristume me selle poolest, et meie pakutud koolitused on kogemuspõhised. Kogemuspõhisus tähendab, et kõik koolitusel osalenud töötajad lahkuvad koolituselt praktiliste oskustega oma töökeskkonnas paremini toime tulemiseks. Samuti oleme erinevalt paljudest konkurentidest koolitajatena psühholoogia kõrgharidusega. 

Lisateenused

1. Kovisioon: Kujutab endast juhendatud grupiarutelu. Kovisiooni käigus valitakse hääletuse abil grupi poolt välja üks töökeskkonnas esinev probleemne juhtum ning hakatakse sellele seejärel lahendusi leidma. Juhtumi ühisel analüüsimisel saavad osalejad jagada oma kogemusi, mõtteid ja nõuandeid sarnastes olukordades tulevikus paremini toime tulemiseks. Kovisioon kestvus on 1,5h ja grupi maksimaalne suurus 10 inimest.

Küsi personaalset pakkumist!