Meist

 

Tervis on füüsilise, vaimse, emotsionaalse ja sotsiaalse heaolu seisund, mitte lihtsalt haiguste puudumine (WHO, 1946).

Inimestel esineb töökeskkonnas palju erinevaid psühhosotsiaalseid probleeme. Stress, läbipõlemine, probleemsed suhted kolleegide või klientidega, ebapiisavad enesekehtestamisoskused, esinemisärevus või üldised muremõtted – see kõik võib mõjutada väärtusliku tööpotentsiaali avaldumist ning häirida ka elu tööajast väljaspool.

Prudensi eesmärk on pakkuda teaduspõhiseid psühholoogiateenuseid, et edendada ettevõtete ja töökollektiivide sisekliimat, ennetada töötajate psühhosotsiaalseid probleeme ning suurendada töötajate vaimset heaolu. Sealjuures on Prudensi väärtusteks teaduspõhisus, hoolivus, inimareng, innovaatilisus ja koostöö.

Lähtume koolituste väljatöötamisel teaduspõhisest lähenemisest ning teeme sealjuures koostööd Tartu Ülikooliga. Lisaks peame oluliseks kogemuspõhisust, mis tähendab, et koolitusel osalenutel on võimalik omandada praktilisi oskusi oma töökeskkonnas paremaks toimetulemiseks. Koolituskava paika pannes arvestame tellija soovide ja vajadustega, et olla parimal viisil toeks ettevõttele ning selle töötajatele.

Pärtel Poopuu

Olen Tartu Ülikooli psühholoogia magistrikraadiga psühholoog. 

Psühholoogina aitan sul mõista enda probleeme ning pakun emotsionaalset tuge ja mõtteruumi, et saaksid lahendusteni jõuda. Võin abiks olla näiteks liigse ärevuse, alanenud meeleolu, stressi ja läbipõlemise, kohanemisraskuste, alaväärsustunde, ärrituvuse, suhte-, motivatsiooni- ja uneprobleemide puhul.

Lisaks olen ligi 4 vedanud praktilisi ja teaduspõhiseid psühholoogiakoolitusi pakkuvat ettevõtet nimega Prudens. Mulle enim huvipakkuvateks teemadeks koolitajana on stressijuhtimine ja läbipõlemise ennetamine, motivatsiooni suurendamine ning positiivne psühholoogia.

                  

Võta meiega ühendust: