Teenused

psühholoogia kursused 1

Koolitused

Pakume laia valikut erinevaid psühholoogia koolitusi, mille eesmärgiks on inimõitsengu edendamine nii töö kui ka eraelus. Meie koolituste repertuaari kuulub motivatsioonikoolitus, stressikoolitus, enesekehtestamise koolitus jpm.

Töökeskkonna rahulolu uuring

Töökeskkonna rahulolu uuringu eesmärgiks on kaardistada töökeskkonna psühhosotsiaalsed ohutegurid ning töö-alast sisemist motivatsiooni ehk tööst haaratust mõjutavad tegurid. Uuringu põhjal saab osalev organsiatsioon ja detialset tagasisidet üldraporti ning osakondlike raportite kujul.

Psühholoogiline nõustamine

Prudens pakub ka psühholooglist nõustamist. Saadaval on üldine psühholoogline nõustamine elumuredega toimetulekukst, aga ka spetsiifilisemaid teemasid, stressi- ja motivatsiooni, käsitlevad konsultatsioonid. 

Coaching

Prudens pakub psühholoogilist coachingut, mille eesmärgiks on enda isikliku potentsiaali maksimeerimine ja eluga rahulolu suurendamine.

Kovisioon

Kovisioon: Kujutab endast juhendatud grupiarutelu. Kovisiooni käigus valitakse hääletuse abil grupi poolt välja üks töökeskkonnas esinev probleemne või keeruline juhtum ning üritatakse seejärel olukorrale ühiselt lahendusi leida. Juhtumi ühisel analüüsimisel saavad osalejad jagada oma kogemusi, mõtteid ja nõuandeid sarnastes olukordades toime tulemiseks. Kovisiooni kestvus on 1,5h ja grupi maksimaalne suurus 10 inimest.

E-kursused

Pakume tipptasemel stressi- ja motivatsiooniteemalisi e-kursuseid, mida osalejatel on võimalik läbida just neile sobival ajal ning just neile sobivas miljöös! Liitu meie veebiakadeemiaga ja täienda oma teadmisi tõhusalt ja mugavalt.

Küsi personaalset pakkumist!

Rahulolevad kliendid