Teenused

psühholoogia kursused 1

Stressikoolitus

Koolituse käigus käsitleme stressi- ja läbipõlemise olemust ja sümptomeid, et neid endi ja teiste seas ära tunda ning leevendada. Juttu tuleb mõtte protsessidest ning arutame, kuidas stressivabamat mõtteviisi arendada. Keskendume ka enesekehtestamise võtetele, et suhtlusolukordades stressi tekitavaid olukordi maandada. Räägime stressi seostest eluviisidega ning tutvume praktiliste lõõgastustehnikatega. Juttu tuleb ka läbipõlemise ennetamisest.

Motivatsioonikoolitus

Käsitleme sisemise ja välise motivatsiooni erinevust ning praktilisi tehnikaid, kuidas ennast ja teisi nii sisemiselt kui ka väliselt motiveerida. Õpetame ka viise, kuidas prokrastineerimist vältida, kuidas tarku eesmärke seada ning kuidas konstruktiivset tagasisidet anda ja vastu võtta.

Suhtlemiskoolitus

Tegeleme edukaks suhtlemiseks vajaminevate oskuste, näiteks kuulamise, peegeldamise, toetamise ja tagasisidestamise arendamisega.  Testime enda suhtlejatüüpi, et selgitada välja aspektid, kuhu sekkuda ja mida edasi arendada. Käsitleme ka konflikti olemust ja selles navigeerimist. Kuna töö iseloom ja keskkond esitavad töötajatele erinevaid nõudmisi suhtlemisoskustes ja eneseväljenduses, saame koolituskava koostada just Teie soovidele ja vajadustele vastavalt.

Enesekehtestamise koolitus

Enesekehtestamisoskused on vajalikud nii töö- kui ka eraelus. Koolituse käigus tutvustame erinevaid võtteid, kuidas ennast kehtestada ning oma soove ja arvamust avaldada nii, et suhtluspartneriga säiliks edaspidi hea läbikäimine.  Lisaks tegeleme ennastkehtestava sõnumi koostamise oskuse arendamisega, et end suhtlusolukordades kindlamalt tunda. Arutlusele tulevad ka tagasiside jagamine ja vastuvõtmine ning konfliktisituatsioonid.

Emotsioonide regulatsiooni koolitus

Oskus oma emotsioonidega edukalt toime tulla on oluline igas elu valdkonnas. Koolitusel õpetame, millised on erinevad emotsioonide regulatsiooni strateegiad ning kuidas neid negatiivsete emotsioonide vähendamiseks ja positiivsete emotsioonide võimendamiseks kasutada.

Kovisioon

Kovisioon: Kujutab endast juhendatud grupiarutelu. Kovisiooni käigus valitakse hääletuse abil grupi poolt välja üks töökeskkonnas esinev probleemne või keeruline juhtum ning üritatakse seejärel olukorrale ühiselt lahendusi leida. Juhtumi ühisel analüüsimisel saavad osalejad jagada oma kogemusi, mõtteid ja nõuandeid sarnastes olukordades toime tulemiseks. Kovisiooni kestvus on 1,5h ja grupi maksimaalne suurus 10 inimest.

E-kursused

Pakume tipptasemel stressi- ja motivatsiooniteemalisi e-kursuseid, mida osalejatel on võimalik läbida just neile sobival ajal ning just neile sobivas miljöös! Liitu meie veebiakadeemiaga ja täienda oma teadmisi tõhusalt ja mugavalt.

Konsultatsioon

Prudens pakub ka stressi- ja motivatsioonialaseid konsultatsioone. Konsultatsiooni eesmärk on vastavalt kas vähendada kliendi stressi või suurendada tema motivatsiooni.

Küsi personaalset pakkumist!

Rahulolevad kliendid